KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316362
*
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:35:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 22:19:26
1
700 kr
1/6 20:09:03
2
700 kr
1/6 20:09:03
1
700 kr (Budbetjänt)
1/6 20:09:57
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Dan Leonette
Läs om budbetjänten
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/5 22:19:26 | 1 | 700 kr |
| 1/6 20:09:03 | 2 | 700 kr |
| 1/6 20:09:03 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 1/6 20:09:57 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



